Hallitus

Yhdistyksen hallituksen jäsenet vuodelle 2017 ovat:

Tehtävä Nimi Puhelinnumero  Sähköpostiosoite
Puheenjohtaja Hannele Hiltunen 040 822 5028 hannele.hiltunen(at)bierkuhl.com
Varapuheenjohtaja Merja Ihonen 050 586 9605 merja.ihonen(at)merkai.com
Sihteeri Pia Purhonen pia.purhonen(at)elisanet.fi
Jäsen Jasmin Saarinen 050 496 1345 jasmin.saarinen(at)outlook.com
Jäsen Sari Saukkonen sari.saukkonen(at)gmail.com
Jäsen Anitta Huotari  050 562 6665 anitta.huotari(at)hotmail.com
Jäsen Maria Sorjonen 0400 701 185 maria.sorjonen(at)helsinki.fi
Varajäsen Sanni Helppolainen sanni_helppolainen(at)hotmail.com
Varajäsen Mari Lappalainen mari.lappalainen(at)hotmail.fi

 

Hallitukselle voi esittää asioita käsiteltäväksi kokouksessa lähettämällä ne vähintään kaksi päivää ennen kokousta puheenjohtajalle joko s-postilla tai soittamalla.

 

Hallituksen yhteinen sähköpostiosoite on hallitus@kookoo99.fi