Hallitus

Yhdistyksen hallituksen jäsenet vuodelle 2018 ovat:

 

Tehtävä Nimi Puhelinnumero  Sähköpostiosoite
Puheenjohtaja Hannele Hiltunen 040 822 5028 hannele.hiltunen(at)bierkuhl.com
Varapuheenjohtaja Merja Ihonen 050 586 9605 (ark 9-16, muulloin txt) merja.ihonen(at)merkai.com
Sihteeri Pia Purhonen pia.purhonen(at)elisanet.fi
Jäsen Jasmin Saarinen 050 496 1345 jasmin.saarinen(at)outlook.com
Jäsen Mari Lappalainen mari.lappalainen(at)hotmail.fi
Jäsen Minna Rautio minna.rautio(at)mikkeli.fi​
Jäsen Maria Sorjonen 0400 701 185 maria.sorjonen(at)gmail.com
Varajäsen Sonja Siuro sonjasiuro(at)gmail.com
Varajäsen Anitta Huotari  050 562 6665  anitta.huotari(at)hotmail.com

 

Hallitukselle voi esittää asioita käsiteltäväksi kokouksessa lähettämällä ne vähintään kaksi päivää ennen kokousta puheenjohtajalle joko s-postilla tai soittamalla.

 

Hallituksen yhteinen sähköpostiosoite on hallitus(at)kookoo99.fi