Hallitus

Yhdistyksen hallituksen jäsenet vuodelle 2019 ovat:

Tehtävä Nimi Puhelinnumero  Sähköpostiosoite
Puheenjohtaja Hannele Hiltunen 040 822 5028 hannele.hiltunen(at)bierkuhl.com
Varapuheenjohtaja Merja Ihonen 050 586 9605 (ark 9-16, muulloin txt) merja.ihonen(at)merkai.com
Sihteeri Pia Purhonen pia.purhonen(at)elisanet.fi
Jäsen Jasmin Saarinen 050 496 1345 jasmin.saarinen(at)outlook.com
Jäsen Paula Lauanne lauanpa ( at ) gmail.com
Jäsen Minna Rautio minna.rautio(at)mikkeli.fi​
Jäsen Maria Sorjonen 0400 701 185 maria.sorjonen(at)gmail.com
Varajäsen Anniina Kröger kroger.anniina ( at ) gmail.com
Varajäsen Marika Viilos

Hallitukselle voi esittää asioita käsiteltäväksi kokouksessa lähettämällä ne vähintään kaksi päivää ennen kokousta puheenjohtajalle joko s-postilla tai soittamalla.

Hallituksen yhteinen sähköpostiosoite on hallitus(at)kookoo99.fi